Jesteśmy przedstawicielem czołowego producenta okien PVC, firmy vetrex. Odbiorcami naszych produktów są zarówno małe, średnie i duże przedsiębiorstwa, jak również instytucje publiczne oraz klienci indywidualni. Ścisły dobór nowoczesnych technologii zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa i niezawodność działania produkowanych przez nas okien. Liczne doświadczenia umożliwiają nam wdrażanie rozwiązań optymalnie dopasowanych do zmieniających się dynamicznie wymagań klientów.

                W naszej ofercie mamy również okna drewniane. Surowcem wykorzystywanym do produkcji okien jest drewno sosnowe oraz mahoń meranti. Profil klejony z trzech warstw zapobiega powstawaniu naprężeń w ramie i skrzydle okna dzięki czemu cała konstrukcja charakteryzuje się bardzo dobrymi parametrami użytkowymi.

               Okno, które opuszcza produkcję jest zaimpregnowane, pomalowane podkładowo oraz nawierzchniowo. W całym procesie malowania stosowane są tylko i wyłącznie wodorozcieńczalne, akrylowe farby niemieckiej firmy Sikkens.

               W szerokiej palecie kolorów znajdują się zarówno farby kryjące jak i lazurowe, które pozostawiają widoczną strukturę drewna. Standardowo cała stolarka wyposażona jest w okucia obwiedniowe niemieckiej firmy ROTO.

Producentem okien drewnianych jest firma nexbau.